O nás

Založení

Členové advokátní kanceláře mají za sebou více jak 20 let zkušeností s poskytováním rozličných právních služeb.

ŠVAJCROVÁ NEUMANN advokátní kancelář, s.r.o., byla založena v roce 2018 a plynule navazuje a především rozvíjí dosavadní úspěšné působení Mgr. Kateřiny Švajcrové, samostatné advokátky, na trhu právních a mediačních služeb.

Advokacie nás baví a je naší vášní, nikoli pouhou cestou k naplnění jednoduchých cílů. Pro naše klienty děláme maximum možného, tak aby to vyhovovalo jejich individuálním potřebám.

Nebojíme se atypických situací a složitých právních problémů. Postupem času si nás většinou takové kauzy najdou samy. Máme rádi intelektuální výzvy a neotřelá řešení komplikovaných situací.

Pro naše klienty se snažíme být dlouhodobými partnery na jejich cestě životem, a to ať osobním či podnikatelským. Dbáme na osobní kontakt s klientem, protože u služby jako je advokacie jej považujeme za důležitý.

V rámci své činnosti pracujeme s aktuálním výkladem dotčených právních předpisů, kdy vnímáme a aplikujeme rozhodovací praxi. Zároveň si uvědomujeme, že klienta nemusíme zahltit latinskými pojmy, abychom se prezentovali jako znalí věci.

Disponujeme kancelářskými prostory v Praze na Smíchově, ve kterých s klienty jednáme o jejich záležitostech. Nesídlíme v žádném sdíleném prostoru či hubu, kde by měl klient pocit nedostatku soukromí.

Působnost

Specializace

Máme zkušenosti s právním poradenstvím poskytovaným tuzemským i zahraničním podnikatelským subjektům, jednotlivcům, veřejnému sektoru, neziskovým organizacím a dalším osobám.

Jsme kolektiv právníků, který je díky individuální specializaci jednotlivých členů kanceláře schopen pokrýt široké spektrum právních problémů klienta. Uvědomujeme si, že jeden člověk nemůže být odborník na všechna právní odvětví, a proto podporujeme naše právníky v jejich individuální specializaci na vybraná odvětví. Díky tomu můžeme klientům nabídnout právní pomoc v rozličných životních situacích.

Právní služby na profesionální úrovni poskytujeme v anglickém a německém jazyce.

Spokojenost našich klientů na prvním místě

V zájmu zajištění komplexního poradenství též úzce spolupracujeme s daňovými a účetními poradci a auditory, a to zejména z důvodů zamezení negativních daňových a účetních dopadů.